07 Mar

Cloud Camp Bratislava 2012

Cloud Camp je neformálna technologicko – osvetová konferencia.

Čo to znamená?

Hlavne to, že budeme rozprávať o technolgiách, ale nie po “technicky”. Našim cieľom je oboznámiť ľudí s cloud computingom, bez ohľadu na to či sú z IT prostredia, alebo nie. Vysvetliť, že to nie je len módna záležitosť, ale že cloud computing môže byť prínosom takmer pre všetky skupiny užívateľov. Možno zistíte, že v cloude už toho máte celkom dosť a ani o tom neviete.

Prečo to robíme?

Pretože všetci rozprávajú o cloude, ale len málokto mu skutočne rozumie. Sme presvedčení, že cloud computing nie je len technológiou budúcnosti, ale aj dneška. A chceme vám ukázať prečo!

Ako, kde a kedy bude CloudCampBA prebiehať?

CloudCampBA sa bude konať 20.4. 2012 v CVTI (Centrum vedecko – technických informácií) na Lamačskej ceste v Bratislave. CloudCamp bude neformálny a zábavný (dress code: flip-flop business suite), kravaty sú zakázané (budú odstrihnuté bez ohľadu na cenu a značku)! Pripravujeme množstvo aktivít aby ste sa nie len vzdelali, ale aj zabavili.

Vstup na konferenciu bude free, ale počet účastníkov bude obmedzený. Sledujte nás, aby ste nezmeškali registráciu na najlepšiu konferenciu tohto roka! Tešíme sa na vás!

Rackscale je spoluorganizátor a technologický partner konferencie Cloud Camp Bratislava 2012.

Cloud Camp BA sledujte tu:
Twitter – @CloudCampSK
Facebook – CloudCamp Slovakia
Facebook event – CloudCamp SK – 2012
Web – cloudcamp.sk

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.